fbq('track', 'ViewContent');

OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Kiedy pojawiają się problemy, łatwo ulegamy emocjom, jakie im towarzyszą. Trudno nam wówczas podejmować racjonalne decyzje dotyczące najczęściej kluczowych spraw w naszym życiu. Nasza agencja detektywistyczna udzieli Ci wsparcia i realnej pomocy. Na Twoje zlecenie sprawdzimy wskazane przez Ciebie osoby, ustalimy składniki majątku, przygotujemy dowody niezbędne w sprawach sądowych.

Dyskretnie, szybko i niezawodnie.

ZDRADA

Podejrzewasz swojego partnera? Dostarczymy Ci niepodważalnych dowodów potwierdzających lub negujących Twoje przypuszczenia.

ROZWÓD

Zbierzemy i opracujemy dla Ciebie wszelkie dowody niezbędne do uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winie drugiej strony.

OSZUSTWA MATRYMONIALNE

Oszustwo matrymonialne jest przestępstwem. Ustalimy dane personalne, adres pobytu i inne szczegóły dotyczące oszusta, który naraził Cię na straty finansowe i moralne.

OBSERWACJA OSÓB

Prowadzimy obserwację w celu zebrania dowodów na nieuczciwe postępowanie i zamiary wskazanej osoby.

SZANTAŻ

Szantaż jest przestępstwem. Zbieramy i opracowujemy materiał dowodowy, który zostanie przedstawiony organom ścigania i w postępowaniu sądowym.

STALKING

Stalking jest dla osoby prześladowanej jednym z najtrudniejszych doświadczeń. Prowadzi do zdemolowanie życia, budzi poczucie zagrożenia i narusza sferę prywatności. Stalking jest przestępstwem.

WERYFIKACJA NIAŃ I SPRZĄTACZEK

Sprawdzimy przeszłość, wiarygodność i uczciwość, potwierdzimy referencje osoby, której powierzasz swoje mieszkanie lub/i opiekę nad swoim dzieckiem.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI

Twoje dorastające dziecko potrzebuje więcej swobody i niezależności. Na Twoje życzenie sprawdzimy środowisko i osoby, z którymi spędza czas.

SPRAWDZANIE PRZESZŁOŚCI OSÓB

Weryfikujemy tożsamość Twoich nowych znajomych. Ustalamy poprzednie miejsca zamieszkania, ustalamy ścieżkę edukacyjną i zawodową oraz inne aspekty życia wskazanej osoby.

SPRAWY MAJĄTKOWE

Ustalamy faktyczny stan majątkowy wskazanej osoby. Najczęściej te informacje wykorzystuje się w sprawach alimentacyjnych, spadkowych i przy podziale majątku.

POZYSKIWANIE MATERIAŁU DNA

Dyskretnie pozyskujemy materiał DNA wskazanej osoby. Z reguły jest on wykorzystywany w celu potwierdzenia lub zaprzeczenia pokrewieństwa.

POSZUKIWANIE OSÓB I RZECZY

Przeprowadzamy szereg czynności opartych na poszukiwaniu osób zaginionych bądź ukrywających się oraz zaginionych, bądź skradzionych przedmiotów.

PORWANIA

W poszukiwaniu porwanej osoby liczy się czas. Przygotowujemy strategię działania i rozpoczynamy poszukiwanie. Ponieważ  życie porwanej osoby jest zagrożone, podejmujemy również ścisłą współpracę z policją.

BEZPIECZEŃSTWO URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Sprawdzamy sprzęt elektroniczny pod kątem nielegalnego oprogramowania szpiegującego, a także urządzeń podsłuchowych. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z nośników.

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW, KAMER, URZĄDZEŃ GPS

Skutecznie pomagamy w lokalizacji urządzeń podsłuchowych oraz nielegalnego monitoringu GPS.

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz maila.

KONTAKT